Jdi na obsah Jdi na menu
 


bond

24. 8. 2012

Den 26, sobota

"-řekl jsem, že to nic není-" prohlásil Malfoy a Harry se překvapeně otočil, jakmile se rozhrnul závěs, kterýž je dělil. Pomfreyová probodla Harryho nevyzpytatelným pohledem.

"...ano?" zeptal se, když už na něj civěla příliš dlouho.

"Madam Pomfreyová, o nic nejde," promluvil Malfoy, vyšel zpoza přepážky, v jedné ruce držel košili a byl nadmíru rozmrzelý. "Neublížil mi."

"Co?" zeptal se Harry bezradně. "Ublížil ti?"

"Dělá si 'starosti' kvůli těm modřinám," zamumlal Malfoy mrzutě.

"Jakým modř - ach. Ach." Harry zrudnul jako rajče. To bylo úžasné, pomyslel si, zrovna když to vypadalo, že už se nemohlo stát nic trapnějšího, tak se přesně to stalo.

"Ano, ach," promluvila Pomfreyová neutrálně. "Pan Malfoy trvá na tom, že se nestalo nic vážného. Přesto zavolám léčitelku Espositovou."

"Pro pár cucfleků?" podivil se Malfoy.

Harry se přikrčil ve své židli. V jasném světle ošetřovny vypadal Malfoyův krk poněkud... pohmožděně.

"Nejen pro pár cucfleků. Vaše záda vypadají, jako byste se dal do křížku s rozzuřenou vílou."

"Co?" Harry byl zmatený. "Nerozdrápal jsem mu záda-"

"Ty ne, Pottere, ale ten zatracený strom, ke kterémus mě včera přitlačil," vybuchl Malfoy. "Může se zbláznit, protože-"

"Protože vás musíme hlídat, abyste si neublížili, pane Malfoyi," odvětila Pomfreyová rázně.

"Jen jsme se trochu nechali unést, to je celé, bylo to naprosto-"

"A pokud byste byli v normálním vztahu, nikomu jinému by do toho vůbec nic nebylo. Jenomže s vaší minulostí se trochu zdráháme nechat vás vzájemně se mlátit-"

"Nezmlátil mě-"

"Já ho ne-" začal Harry a Pomfreyová mu naznačila, aby přešel za Malfoye. Harry pohlédl na Malfoyova záda a zalapal po dechu.

"Panebože-" řekl. "Netušil jsem - Malfoyi, proč jsi neřek-"

"Protože mi to nevadilo, ty pitomče. Skoro jsem to ani necítil. Nejsem holka, Pottere, nemusíš se mnou jednat, jako bych byl z porcelánu. Věř mi, kdyby se mi to nelíbilo, dal bych to najevo."

"Ale- "

"Jdu zavolat léčitelku Espositovou," oznámila Pomfreyová odhodlaně. Začala chvátat pryč, pak se obrátila a očividně byla na vážkách, zda je může nechat o samotě.

"Ach pro boha živého," vybuchl Malfoy, "neskočíme po sobě během té chvilky, co budete volat léčitelce. Hele, Potter udrží své trolí pracky na téhle posteli a já zůstanu sedět tadyhle, sním si svůj tvaroh a udržím si odstup od toho hrozivě děsivého Nebelvířana."

Harry sklopil hlavu, hluboce ponížený, zatímco Pomfreyová je poctila dalším upřeným pohledem a odkráčela do své pracovny.

"U Merlina, to je k smíchu," zamumlal Malfoy.

Harry se kousnul do rtu a napadlo ho, jestli bylo možné dostat úžeh z přehnaného červenání se.

"Ach, k sakru, Pottere, nemyslíš si snad - jo, myslíš." Malfoy na sebe navlékl košili a začal si ji zapínat. "Neublížils mi, ty pitomečku," řekl popuzeně.

"Ale Pomfreyová-"

"Pomfreyová se nejspíš s nikým nemuchlovala nejmíň milion let," zašklebil se Malfoy. "Myslíš, že si mě Pansy nikdy neoznačkovala? Nebo Helena nebo kterákoliv jiná-"

"Když já, já neměl v úmyslu - ale chtěl jsem ti ublížit, byl jsem na tebe naštvaný a strčil jsem do tebe-"

"A já to tak chtěl."

Harry trochu odpuzeně ucukl. "To jako, že seš na - na takovýto, to, hm-"

"Takovýto... co?" civěl na něj Malfoy zmateně. "To myslíš... jako, bolestivé hrátky?" Harry opět sklopil oči a Malfoy se zasmál. "Ty seš neuvěřitelný, Pottere. Tohle," ukázal na svůj krk a záda, "se nepodobá bolestivým hrátkám. Ani vzdáleně. Jen jsme se... nedrželi zpátky, nic víc. A oba jsme to včera potřebovali."

Harry nadzvedl obočí.

"Pořádně jsme se na sebe naštvali, ne? A místo, abychom to nechali zajít ke rvačce a vážně se zranili, měli jsme bezvadný skoro sex a já skončil s pár odřeninami, které mírně znepokojují naši staropanenskou školní ošetřovatelku."

Z tohoto úhlu pohledu to nevypadalo tak zle. Harrymu se dýchalo o něco snadněji.

"Není tak stará," podotkl zdvořile.

"Pottere." Malfoy položil ruku na Harryho nohu. "Neudělals nic špatného. Espositová se Pomfreyové nejspíš vysměje, že ji kvůli tomu volala."

ooooooo

"Doufám, že se nepřerazí," podotkl Harry, zatímco s Malfoyem sledovali přilétat k nim léčitelku Espositovou.

Pomfreyová jim oznámila, že se na ně přijde léčitelka podívat, ale nechtěla, aby promarnili den čekáním uvnitř. Nařídila jim, aby strávili den podle plánu. Espositová je měla nalézt podle lokačních a monitorovacích kouzel, která byla zabudována do bezpečnostních přenášedel, jež obdrželi. A tak teď, chvíli po obědě, letěla k jejich vyhlídce.

Harry zavřel svou učebnici, byl nervózní z návštěvy léčitelky a cítil se více méně poraženě skutečností, že si jak Pomfreyová tak Espositová očividně myslely, že představoval pro Malfoye hrozbu. Byl to odporný rozlévající se pocit, když vás považovali za nebezpečného. A dumal, zda měly pravdu. Byl to jeden z nejhorších pocitů, které zažil, a zdálo se, že se ho nehodlal pustit. Jako třeba když si myslel, že byl Zmijozelův dědic, a děsil všechny mudlorozené v okolí. Nebo když nafoukl svou tetičku. Nebo když byl v mysli hada, který málem zabil pana Weasleyho. A nyní přemítal, jestli představuje hrozbu osobě, se kterou byl svázaný, poněvadž se jeho sklony k násilí nebezpečně připletly do sexu.

Bylo vcelku nepodstatné, že Malfoy, jeho domnělá oběť, celou záležitost považoval za směšnou. Vzhledem k tomu, jaký druh chování považoval Malfoy a jeho rodina za přijatelný, začínal Harry zjišťovat, že Malfoyův lhostejný postoj k Harryho činům pro něj nakonec neměl pražádný význam.

"No," promluvila léčitelka Espositová, jakmile přistála, "chvilku mi to trvalo." Udýchaně slezla z koštěte. "Pokaždé, co sednu na koště, si říkám, že bych měla létat častěji. Jako mladá holka jsem lítávala každičký den. Svého času jsem byla po čtyři léta chytačkou." Usmála se na Malfoye. "A ano, 'svého času' míním v období temna," prohlásila dobrácky. "Takže tady jste strávili poslední dny?"

"Jo, povětšinou."

"Je tu nádherně. Dobrá volba, chlapci." Klesla k zemi a pokynula jim, aby se rovněž posadili. "Nuže. Myslím, že je načase probrat, co se děje," začala vážně.

Malfoy si pročistil hrdlo, když si sedal. "Říkal jsem madam Pomfreyové, že-"

"Ne ne ne," odmávla ho netrpělivě, "nemyslela jsem ty modřiny a škrábance, ačkoliv udělala správně, že mi o nich dala vědět. A doporučovala bych vám, abyste v dohledné době nic podobného neopakovali, i kdyby jen pro klid duše madam Pomfreyové. Ale kvůli tomuto jsem nevážila tu dlouhou cestu."

"Tak... proč teda?" zeptal se Harry, mírně se mu ulevilo, přesto raději zůstával ve střehu.

"Vlastně ze dvou důvodů. Zdá se, že se váš sexuální stav začíná zlepšovat?"

"Er, jo."

"Výborně. Přemýšleli jste, že byste spolu měli skutečný pohlavní styk?"

Nastalo napjaté ticho, během něhož Harryho počal obzvláště zajímat mravenec, který mu lezl po tenisce, a Malfoy prokázal nevídaný zájem o stav svých nehtů, načež oba vyhýbavě pokrčili rameny.

"Budu to brát jako nadšené Ano," prohlásila léčitelka ironicky. "No, to je báječné a přeji vám hodně zdaru v objevování jeden druhého a tak dále, avšak s přihlédnutím ke zprávám madam Pomfreyové zde do toho musím vkročit a podrobit vás nepříjemnému výslechu. Souhlasíte?"

Nejistě přikývli.

"V prvé řadě jsem znepokojená tím vyčerpáním, které vás přepadá ihned po sexuální aktivitě. Podle zprávy se tak děje úplně pokaždé a nezlepšuje se to."

"Už... Už se mi předtím něco podobného stalo, ačkoli-" začal Malfoy.

"Úplně pokaždé?"

"No, ne, ale..."

"Napadlo mne, jestli zde nedochází k jakési zpětné vazbě energie. Jelikož to vypadá, jako by vás něco... vysávalo."

"Co tím myslíte?"

"Oba vypadáte mnohem uvolněněji než před pár dny, avšak rovněž vypadáte poněkud vyčerpaně."

Harry pohlédl na Malfoye a všimnul si, že vypadal mírně poklesle. Lehce nevyváženě, v očích méně důvtipu než obvykle. Zívnul si a uvědomil si, že byl sám trochu unavený.

"No... taky by to mohlo být tím, že... ehm... jsme tak trochu, hm-" zarazil se, když ho Malfoy varoval očima, aby mlčel.

"Jestli máte na mysli, že máte oba kocovinu, tak tím to není." Překvapeně poskočili. "Ano, na tohle jsme obě přišly samy od sebe. My léčitelé si takových věcí většinou všímáme, víte. Ale vsadím se, že jste již měli lektvar proti kocovině a říkali jste, že jste se v noci výborně vyspali, a přesto se cítíte být unaveni, jako by byl již konec dne. Správně?" Nejistě přikývli. "To je znepokojující. Pokud je to způsobeno sexem, nejjednodušším východiskem by bylo přestat se sexem, jenomže to by mohl být velice, velice špatný nápad, uvážíme-li, co dokáže s lidmi udělat frustrované kouzlo svázání, obzvlášť s vámi dvěma." Vytáhla brk a svitek, zatímco mluvila, pak na ten brk seslala jednoduché kouzlo.

"Takže do toho. Kdy vás zaplaví ona únava - během, ihned po orgasmu, nebo až chvíli po orgasmu?"

"Ihned po, většinou..." řekl Harry a Malfoy přikývl.

"Cítíte se poté rozrušeně?"

"Ne," řekli oba.

"Kolikrát denně u vás dochází k sexuálním aktivitám?"

"Er..." vyměnili si nejistý pohled a Harry si tipnul "čtyřikrát až pětkrát?" zatímco Malfoy řekl, "třikrát nebo čtyřikrát, přibližně."

"Ó, věčné mládí," povzdychla si léčitelka. "Třikrát až pětkrát. A předpokládám, že to záleží na tom, co považujete za sexuální aktivitu," poznamenala a přešla k další otázce. A další, a další, až Harry s Malfoyem dávno překonali rozpaky a propadli nudě. Oba překvapilo, když náhle odložila brk a promluvila: "Dobrá. To je tedy vše."

"Co je vše?" zeptal se Malfoy.

"To je zhruba vše, co mne napadá ohledně první záležitosti, která mne znepokojuje. Budu však muset připravit zprávu a ráda bych tak učinila, dokud je má mysl ještě čerstvá. Proč se vy dva nejdete na chvíli prolétnout, než to dodělám, a já vás zavolám, až budu připravena s vámi promluvit o té další záležitosti, kvůli které jsem tady."

"Co?"

"Jdu sepsat zprávu," řekla a vytáhla si další brk. "Pokud vás tu nebaví sedět a sledovat mě psát, běžte se proletět. Doneslo se mi, že vaše chytačské hry se staly velmi věhlasnými."

"Věhlasnými?" zamračil se Harry.

"Ano, pár studentů včera zahlédlo vaši hru. Dva z nich byli ošetřováni v nemocnici, jelikož byli vystaveni křiku mandragory, zrovna když jsem tam dnes ráno byla. Bavili se o vašich hrách a vsázeli se, kdo vyhraje příští zápas. Máte fanoušky."

Harry si s Malfoyem vyměnil překvapený pohled. Hráli spolu během těch dvou dní párkrát, ale jen tak pro sebe. Jak... lichotivé a zároveň zneklidňující, že byli zpozorování a sledováni svými spolužáky.

"Běžte. Zahrajte si pár her. Zapískám, až budu hotova, a potom můžeme přejít k dalšímu důvodu, proč jsem zde."

"Což je?" zeptal se Malfoy.

"Velmi, velmi detailně probereme bezprostřední budoucnost vašeho sexuálního života. Máte z toho radost?"

ooooooo

To byl ale předlouhý den, pomyslel si Harry, když toho večera s Malfoyem vyčerpaně dorazili do jejich bytu. Po posezení s Espositovou, dvěmi hrami chytačů a přečtení hromady knih, o dvou kradmých leč vášnivých muchlovačkách na pokraji zakázaného lesa nemluvě, měl Harry pocit, jako by zdolal pár akromantulí.

"Pottere, ne na můj stůl," řekl Malfoy unaveně a Harry zvedl hábit, který právě upustil na Malfoyův stůl, a hodil ho na vlastní stůl.

"Předpokládám, že požádáme domácí skřítky, aby nám sem přinesli večeři?" zeptal se Malfoy.

"Jo, do Prasinek bych nedošel, promiň," řekl Harry a vešel do jejich koupelny. "Za - zajdu dolů do kuchyně, jen mi dej chvilku." Zavřel dveře a snažil se odhadnout, nakolik bylo jeho vyčerpání zapříčiněno rušným dnem. Stále to odhadoval, když vyšel z koupelny. Zastavil se, příjemně překvapen večeří, která jej již očekávala.

"Jé. To jsi šel-"

"Ne, Dobby se stavil, když jsi byl v koupelně," řekl Malfoy a otupěle zařízl do svého masového koláče.

"Super." Harry se posadil a dal se do žvance, přičemž si všimnul, že Malfoyovy pohyby byly pomalé, ba téměř loudavé. "Jsi v pohodě?"

"Jo, jenom unavený. Byl to dlouhý den."

"Jo," Harry zamyšleně přežvykoval. "Co si myslíš-"

"Myslím, že nechci přemýšlet o tom, proč jsem unavený," přerušil ho Malfoy a Harry s podivem zatoužil, aby byl opět normální a sršel sarkasmem. Tento podivně skleslý Malfoy jej znepokojoval. Malfoy vzhlédl a zachytil Harryho ustaraný pohled.

"Mnohem raději bych se zamyslel nad tím dalším tématem, který jsme s Espositovou probírali," řekl a lehce pobaveně zkroutil rty, když Harrymu zaskočilo.

"Můžeš uvěřit... teda, myslím... můžeš tomu uvěřit?"

"Myslíš tomu, že jsme skutečně probírali polohy, sexuální kouzla a aktivní a pasivní úlohu* s čarodějnicí, která by klidně mohla být moje babička?" Malfoy se ušklíbl. "Rád bych věřil, že to bylo pouhé šálení mé mysli, to by ovšem znamenalo, že mě to napadlo samo od sebe, což je snad ještě znepokojivější."

Harry se zasmál. "Ani jsem nevěděl, že se dá dělat polovina věcí, o kterých mluvila," přiznal. "Neustále jsem uvažoval, jestli si to jenom vymýšlí."

"Měls viděl svůj obličej, když navrhla, abychom to poprvé dělali v nemocnici. Ty taky na všechno hned skočíš, Pottere."

Harry se zachichtal a dloubal se v jídle. Byl to zajímavý rozhovor, přestože absurdní. Espositová si dala záležet, aby vše znělo tak věcně, že bylo bezmála nemožné být po celou dobu zahanbený. Také byl nápomocen její smysl pro humor. A taky bylo zřejmě lepší vědět toho příliš mnoho, než příliš málo, když přišlo na zachování si jejich pochybné vyrovnanosti během prvního sexuálního styku.

Malfoy nepřítomně probodnul kousek mletého masa a zahloubaně ho přežvýkával. "Víš... ta únava..."

"Myslel jsem, že o tom nechceš mluvit."

"Říkala, že se na to poptá odborníků. Ale..."

"Já vím. To ona má být odbornice."

"Jo."

"Ale slyšels ji," připomněl Harry. "Je odbornicí na kouzla svázání. Ne na vědomě pokažená kouzla."

"Jo."

Nepřítomně jedli v tichosti. "Čímž se vše mění, že?" promluvil Harry nakonec. "Jestli to tak je."

"Už tak by bylo špatné, kdybychom byli prokleti amatérem. Ovšem ta druhá alternativa..."

"Že bylo úmyslně zpackané." Harry se zarazil. "Proč by to ale někdo dělal?"

"A proč nám?"

"Nevíme jistě, že to bylo určeno nám," řekl Harry. "Jen že to mohl schytat kdokoliv, kdo by prošel těmi dveřmi."

"Ten den nás tam bylo jenom sedm a všichni spolu vycházeli kromě nás dvou."

"Ale-"

"O tom setkání bylo všeobecně známo. Nové famfrpálové nařízení bylo na titulní stránce Věštce, každý věděl, že se ohledně toho měli setkat všichni kapitáni a chytači s madam Hoochovou..."

Setkalo se jich tam sedm. On i Malfoy zde zastupovali jak kapitány, tak chytače. Pak kapitáni a chytači z Mrzimoru a Havraspáru. Plus Madam Hoochová. A všichni, jak podotkl Malfoy, spolu slušně vycházeli, až na ně dva, pravděpodobně proto, že Malfoy neměl důvod se s nikým v té skupině hádat, když měl po ruce Harryho. A oba byli jediní, kteří zaujímali pevné a zanícené stanovisko ohledně toho, jak by se s tím novým nařízením měli v Bradavicích vypořádat; všem ostatním na tom setkání to bylo docela putna.

Harry si náhle uvědomil, že neměl ani tušení, jak bylo nakonec tenkrát rozhodnuto. Začali se spolu dohadovat a zvedli se uprostřed setkání... a zbytek už znáte.

A učebna, kterou použili, byla v téměř neužívané části hradu. Nebylo by těžké nastražit ty dveře přímo pro ně.

"Vážně si myslíš, že to bylo určeno nám?" řekl Harry pochybovačně.

"Proč ne?"

"To je trochu paranoidní, nemyslíš?"

"Není to paranoidní, když ti jdou lidi vážně po krku; zrovna ty bys to měl vědět."

"Kdo by to chtěl?"

"Oba máme nepřátele."

"Jenže ne ty samé. Kdo by nás chtěl odstranit oba jednou ranou?"

"Nevím, " povzdychl si Malfoy deprimovaně.

Chvíli se dloubali v jídle, až Malfoy konečně odložil vidličku.

"Už nemám hlad. Jdu si lehnout."

Harry přikývl a nepřítomně posouval svůj koláč po talíři, zatímco si Malfoy čistil zuby a připravoval se do postele.

"Pottere? Jdeš taky?" ozval se Malfoy tiše ode dveří jejich ložnice.

Harry k němu vzhlédl. Za únavou se v Malfoyových očích skrývalo cosi nevymezitelného. Zároveň lhostejného i nesmělého. Téměř... zranitelného.

Harry si Malfoye zamyšleně prohlédl. Od té doby, co se znovu obnovila jejich vzájemná přitažlivost, dle nevyslovené dohody přestali chodit spát ve stejný čas. Ani jeden z nich nechtěl cudně ležet vedle toho druhého, dokud je nepohltí spánek, nebo zajít příliš daleko a pak muset ustat. Takže se střídali; jeden z nich si vždy lehnul, zatímco ten druhý se učil a ten druhý se vydal do postele teprve tehdy, až ten první bezpečně usnul. S výjimkou předešlé noci, kdy byli příliš opilí, aby se mezi nimi něco stalo, jakkoliv si Malfoy utahoval z Rona.

Jenže dnes... dnes to bylo něco docela jiného. Jenom oni. Žádný chlast, žádní kamarádi, žádná rychlá a snadná výmluva, aby se vyhnuli intimnostem, pokud by chtěli.

A to nebylo potřeba. Nikdo ho k ničemu nebude nutit, dokud nebude připravený; to už mu konečně došlo.

Nespouštěje oči z Malfoye, Harry vstal a připojil se k němu ve dveřích jejich ložnice, naklonil se k němu pro krátký polibek, než jej Malfoy odstrčil a nasměroval do koupelny. Vklouzl dovnitř a nechal automatické přípravy ke spánku odnést jeho starosti ohledně svazku, únavy, které se obávala léčitelka, ohledně skutečnosti, že už měli pouze jeden den, než se budou muset vrátit do normálních životů plných stresu ze školy a Zmijozelů a Snapa a svých nálad...

Teď na nic z toho nebyl čas.

Než byl Harry hotov, Malfoy už se stačil svléknout do trička a trenek a vyčkávavě seděl na posteli, tiše pozoroval Harryho, když si svlékal vlastní košili a kalhoty. Natáhl se k Harrymu, vzal ho za ruku, lehl si na záda a stáhl Harryho sebou.

Tohle bylo o tolik příjemnější než povídání si a stahování emočních bariér, pomyslel si Harry, když se sklonil nad Malfoyem a jejich rty se střetly. Tato bariéra se stahovala mnohem snadněji a cítil se bez ní mnohem lépe.

Harry zavřel oči, když Malfoy slíbal jeho čelist, a lehce se pousmál, když Malfoy zašeptal: "Neboj, já nekoušu-" načež olízl okraj jeho ucha a Harrymu naskočila na zádech husí kůže. Položil se do Malfoyova doteku a vklouzl rukama pod Malfoyovo tričko. Malfoy se posadil, aby se mohl vyvléct z trička a zatahal i za Harryho triko. Harry na moment zaváhal, pak si ho sundal a znovu k sobě přilepili své rty.

Hmm, to je pěkný, pomyslel si Harry, přetočil se a vzal sebou i Malfoye, a shledal, že ačkoliv naposledy byl trochu nervózní, když se Malfoy nad ním ocitl, tentokrát mu to nedělalo vůbec žádné potíže. Ve skutečnosti chtěl cítit celou jeho váhu, proto na sebe Malfoye stáhnul. Malfoy jemně šťouchl kolenem do Harryho stehen a Harry je poslušně oddělil, zaklonil hlavu a unikl mu spokojený, povzdechl, když se na něm Malfoy uvelebil, jejich erekce se tiskly proti sobě a rty se opět vzájemně vyhledaly.

Ach, jo. Moc pěkný. Mírně pohnul pánví, v touze po tření, větším tlaku, a uslyšel Malfoye zalapat po dechu. A pak je Malfoy přetočil, aby byli oba na bocích a čelili si a pomalu přešel rukou dolů k Harryho trenkám. Harry se usmál, natáhl se k Malfoyovi, jejich ruce sklouzly k jejich pasům, prsty zlehka škládlivě přejížděly nahoru dolů.

"Zadrž," zamumlal Harry podrážděný, jelikož mu zavázela guma Malfoyových trenek. "Nevadilo by ti prostě si je sundat?"

Otřásl jimi Malfoyovův bezhlesý smích. "Jestli by mi vadilo sundat je, abys mě mohl snadněji vyhonit? Musím o tom popřemýšlet," řekl, přičemž si zbrkle sundával trenky, ušklíbl se, když Harry udělal to samé, a jejich ústa se setkala v hlubokém polibku.

Byli dočista nazí, uvědomil si Harry, a přesto to nebylo vůbec divné. Ve skutečnosti to bylo spíše naprosto přirozené a úžasné. Zlehka pohladil Malfoye po zádech, ušklíbl se záchvěvu, který projel Malfoyovým tělem, posléze zasténal do jeho úst, když jej Malfoy pevněji uchopil.

"Taky tě netisknu ke stromové kůře, no není to bezva?" zamumlal Malfoy do Harryho krku a oba se rozesmáli. Malfoy mírně zalapal po dechu, když ho Harry tisknul pevněji a rychleji.

"Ach, jo, trochu rychleji-" podařilo se mu říct a zřejmě přestal vnímat, co dělá. Harry ho lehce uždibnul do ucha, čímž Malfoye zaskočil.

"Pamatuješ na mě?" zeptal se Harry a kývnul dolů ke své přehlížené erekci.

"Nekousat, vyděsíš madam Pomfreyovou," zašeptal Malfoy a dal se opět do pohybu. "A - ach-" a cokoliv chtěl ještě dodat, bylo zapomenuto, když se kousnul do rtu a vypjal se, ztracený v Harryho pohybech. Dychtivě vráželi do svých rukou a když mířili k cíli, už více nepromluvili.

"Ach bože-" vyslovil Malfoy potichu a udělal se do Harryho ruky. Harry netrpělivě počkal, než se Malfoy vzpamatoval, aby ho mohl dokončit, a nebyl schopen zabránit slabému vyjeknutí, když se opět začal hýbat.

"Ano - ach, ach, jo, to je-" a bylo pozoruhodné, jak bylo nemožné přijít na správná slova, když se kolem něj tak hluboce uspokojivě roztříštil svět. Pevně se držel Malfoye, zatímco se oba uklidňovali.

"Ty vole," řekl mírně, únava prosakovala každou jeho částečkou a přemáhal ho spánek.

"Je to - jo, je to moc," řekl Malfoy pomalu. Povzdechl si. "Tohle... jsme v maléru. To kouzlo nás pokaždé vysiluje."

"Jo. Nedá se s tím ale moc dělat," zamumlal Harry, zatímco jej opouštělo vědomí. "Pomfreyová něco vykoumá."

"Ještěže už jsme v posteli."

"Jo..."

A zajal ho spánek, zatímco Malfoy malátně mumlal čistící kouzlo.

 

*Lechtivá poznámka překladatelky:

bottoming vs. topping

S překladem pojmů top a bottom mám odjakživa problém, ale v tomto kontextu se mi nehodil žádný z opisů, které používám obvykle (třeba neohrabané „kdo bude nahoře“) a nehodili se mi ani počeštění „topáči a bottomáči“. Proto jsem se uchýlila k řešení formou „aktivní a pasivní úlohy“. Bylo to pro nouzové řešení a chtěla jsem vymyslet něco lepšího, jenže pak jsem došla k závěru, že jsem se docela trefila. Moje hypotéza: při sexu vždy někdo něco někam strká (to máme aktivum a většinou to dělá „top“) a někomu je něco někam strkáno (pasivum, většinou „bottom“).

Vyloženě se u toho bavím a uvítám jakoukoliv diskuzi na téma, jak tuto terminologii převést do češtiny. Případně pokud by mě chtěl někdo obeznámenější poučit, že termíny top a bottom už své české ekvivalenty mají.